O nas

Włudyka — rodzinna pracownia krawiecka działająca w sercu Krakowa. Nasz ojciec, Bolesław Włudyka, otworzył swój zakład w miejscu pełnym historycznych obiektów, a my dorastaliśmy i obserwowaliśmy zmieniający się Kraków, a z nim — modę męską.

od 1992...

Dorastaliśmy, rozwijaliśmy się a wraz z nami rozwijała się Pracownia. Przez lata edukowaliśmy się i uczyliśmy się sztuki szycia garniturów, koszul i akcesoriów męskich, by móc tworzyć najpiękniejsze ubrania dla eleganckich mężczyzn.

Pasja i rzemiosło

Celem, który sobie postawiliśmy, jest tworzenie wyjątkowych, indywidualnie przygotowanych garniturów oraz wyjątkowych dodatków, które zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane gusta. Pracujemy nad każdym ubraniem i każdym dodatkiem sygnowanym naszym nazwiskiem tak, żebyśmy mogli być dumni, że nosicie nasze rzeczy.

Najlepsze materiały

Szyjemy ubrania z najlepszych materiałów, które sprowadzamy specjalnie dla Was. Wybraliśmy najlepszych producentów z, między innymi, Włoch, Szkocji, Polski czy Anglii, którzy oferują materiały najlepszej jakości, które będą wygodne, eleganckie i wytrzymałe.

Umów się na wizytę​

Jeżeli mają Państwo pytania lub chcą Państwo umówić się na wizytę, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

ul. Rzeźnicza 1, 31-540 Kraków
pn.-pt. 09:00 - 18:00 sb. 09:00 - 13:00​

Korzystamy z plików cookie aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.