Szycie garniturów na miarę

Sercem naszej pracowni jest szycie na miarę. Szyjemy przede wszystkim garnitury na różne okazje, w tym garnitury ślubne. Zajmujemy się także szyciem marynarek, kamizelek, spodni garniturowych czy koszul. Ponadto tworzymy akcesoria, które doskonale uzupełnią strój przy każdej okazji. Uszyte przez nas akcesoria można dostać w naszym sklepie internetowym.

Dobrze skrojony i uszyty strój to doskonała wizytówka osoby, która go nosi. Dlatego – zwłaszcza gdy potrzebny jest elegancki komplet, warto zlecić jego wykonanie w pracowni krawieckiej. Firma Włudyka oferuje w Krakowie szycie na miarę. Tworzymy garnitury na śluby, jak i wiele innych okazji. Realizując każde zlecenie, przykładamy ogromną wagę do detali – to one bowiem dopełniają efekt pracy. Sięgamy wyłącznie po wysokogatunkowe materiały, dzięki czemu klienci mają gwarancję najwyższej jakości zamówionego produktu.

Bespoke

Dobrze skrojony garnitur jest podstawą eleganckiego mężczyzny. Przygotowujemy z najwyższej jakości materiałów szyte na zamówienie garnitury, marynarki, kamizelki. Każde ubranie zamawiane u nas jest tworzone przez nas od podstaw tak, by idealnie dopasowało się do wymiarów właściciela.

Made to measure

Przygotowujemy również ubrania na zasadzie MTM. Każda część garderoby przygotowywana jest z najwyższej jakości materiałów i dopasowywana tak, żeby mogli Państwo wyglądać reprezentacyjnie w każdym momencie dnia.

Dodatki

Wśród dodatków szytych w naszej pracowni krawieckiej znajdą Państwo krawaty i muszki z grenadyny, klasyczne jedwabne i wełniane krawaty, a także poszetki z wełny i jedwabiu.

Kiedy warto zamówić garnitur na miarę?

Przyjęło się, że najlepszą okazją na to, by zamówić taki zestaw, jest własny ślub. Warto pamiętać, że szycie garniturów na miarę najlepiej zlecić ze stosownym wyprzedzeniem przed tym wielkim dniem. Wynika to z faktu, że prawdziwe krawieckie arcydzieło wymaga czasu i dopracowania.

Wesele jednak to nie jedyny moment, kiedy warto rozważyć obstalowanie stroju u krawca. Dobrze mieć garnitury na miarę także w sytuacji, gdy nosi się je na co dzień. Tyczy się to m.in. biznesmenów, których sukces zależy nie tylko od wiedzy i umiejętności, ale i odpowiedniej prezencji, zwłaszcza w czasie istotnych spotkań z potencjalnym klientem lub kontrahentem.

Uważamy również, że mężczyźni – niezależnie od profesji – przywiązujący dużą wagę do tego, co ubierają na święta lub inne uroczystości, powinni mieć przynajmniej jeden taki zestaw spodni, marynarki, a czasem też kamizelki. Znakomite dopasowanie, szycie pod konkretne wymiary, pozwala podkreślić atuty sylwetki, jednocześnie kryjąc jej ewentualne niedoskonałości.

Jakie etapy obejmuje szycie garniturów?

Zamawiając garnitur w naszej pracowni w Krakowie, stawiacie Państwo na doświadczenie, starannie wypracowane umiejętności i wieloletnie tradycje rodzinne. Praca nad zleceniem jednak wymaga czasu i dzieli się na kilka etapów. Wszystko zaczyna się od rozmowy z klientem i rozpoznania jego oczekiwań. Kolejny krok to pobranie wymiarów. Gdy już będziemy mieli te dane – przystępujemy do szycia stroju na miarę. W trakcie prac może pojawić się konieczność wprowadzenia poprawek. Cały proces trwa od kilku dni do paru tygodni, w zależności od skomplikowania projektu.

Umów się na wizytę​

Jeżeli mają Państwo pytania lub chcą Państwo umówić się na wizytę, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

ul. Rzeźnicza 1, 31-540 Kraków
pn.-pt. 09:00 - 18:00 sb. 09:00 - 13:00​

Korzystamy z plików cookie aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.