Szycie na miarę

Sercem naszej pracowni jest szycie na miarę. Szyjemy przede wszystkim garnitury na różne okazje, w tym garnitury ślubne. Zajmujemy się także szyciem marynarek, kamizelek, spodni garniturowych czy koszul. Ponadto tworzymy akcesoria, które doskonale uzupełnią strój przy każdej okazji. Uszyte przez nas akcesoria można dostać w naszym sklepie internetowym.

Bespoke

Dobrze skrojony garnitur jest podstawą eleganckiego mężczyzny. Przygotowujemy z najwyższej jakości materiałów szyte na zamówienie garnitury, marynarki, kamizelki. Każde ubranie zamawiane u nas jest tworzone przez nas od podstaw tak, by idealnie dopasowało się do wymiarów właściciela.

Made to measure

Przygotowujemy również ubrania na zasadzie MTM. Każda część garderoby przygotowywana jest z najwyższej jakości materiałów i dopasowywana tak, żeby mogli Państwo wyglądać reprezentacyjnie w każdym momencie dnia.

Dodatki

Wśród dodatków szytych w naszej pracowni krawieckiej znajdą Państwo krawaty i muszki z grenadyny, klasyczne jedwabne i wełniane krawaty, a także poszetki z wełny i jedwabiu.

Umów się na wizytę​

Jeżeli mają Państwo pytania lub chcą Państwo umówić się na wizytę, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

ul. Rzeźnicza 1, 31-540 Kraków
pn.-pt. 09:00 - 18:00 sb. 09:00 - 13:00​

Korzystamy z plików cookie aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.