Togi

Dbamy o to, by szyte przez nas togi prawnicze sprawdzały się nawet w najtrudniejszych sytuacjach w karierze prawnika. Dopilnowujemy, aby każda toga opuszczająca naszą pracownię była odpowiednio skrojona i zapewniała jak największy komfort, a także wyglądała dobrze nawet podczas wielogodzinnych posiedzeń.

Szyjemy togi adwokackie, ławnicze, prokuratorskie, sędziowskie oraz radcowskie. Każda toga szyta jest na indywidualne zamówienie. Dla większej wygody oferujemy wykonanie indywidualnego darmowego haftu na życzenie.​

Tropik

Popularny materiał, który ma łączyć stosunkowo niewysoką cenę z jak najlepszą jakością. Składa się w 45% z wełny i 55% elany (niektóre partie mogą składać się w 45% z wełny, 54% elany oraz zawierać 1% lycry).

Wełna Classic

Wełna classic łączy w sobie komfort oraz wytrzymałość. To najczęściej wybierany materiał na togi prawnicze. Jest to połączenie wełny oraz wysokiej jakości elany (50% wełny, 50% elany).

Wełna Elit

Jest to materiał wykonany w 100% z wysokoskrętnej wełny s120. Zalety togi z wysokoskrętnej wełny docenią przede wszystkim osoby, które mają porównanie z togami uszytymi z innych materiałów.

Jak zamówić?

Ponieważ togi szyte są indywidualnie na Państwa życzenie, zamówienie będzie można opłacić dopiero po przyjęciu przez nas zamówienia. Numer konta otrzymają Państwo od nas wraz z fakturą lub rachunkiem.
 
Przypominamy również, że ponieważ każda toga wykonywana jest na indywidualne zamówienie i według podanej przez Państwa specyfikacji, nie podlega ona standardowym zasadom zwrotu.

Pomoc w mierzeniu

Podczas zdejmowania miary na togę prawniczą warto poprosić inną osobę o pomoc. Samą miarę należy zdejmować w garniturze, garsonce lub też żakiecie. Należy również pamiętać, aby podczas mierzenia być w butach na płaskim obcasie. Na czas zdejmowania miar należy podnieść kołnierz.

  1. Obwód klatki piersiowej — należy poprowadzić metr pod pachami tak, aby przylegał do ciała, ale nie powodował dyskomfortu.
  2. Szerokość barku — metr należy poprowadzić od wszycia kołnierza (które jest widoczne po podniesieniu kołnierza) do wszycia rękawa.
  3. Długość rękawa — metr należy przyłożyć szwu rękawa (tak zwanego wszycia rękawa) i poprowadzić aż do pierwszej kostki (nasady) kciuka.
  4. Szerokość pleców — metr powinien zostać poprowadzony na wysokości łopatek; szerokość pleców należy mierzyć od lewego do prawego wszycia rękawa.
  5. Długość togi — mierzona od wszycia kołnierza do ziemi; metr należy przyłożyć do wszycia kołnierza na plecach i poprowadzić do ziemi tak, aby biegł równolegle do kręgosłupa. Od miary należy odjąć od 25 do 30 cm.

W razie pytań lub ewentualnych trudności zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub telefonu. Postaramy się pomóc Państwu jak najwygodniej przejść przez proces.

Korzystamy z plików cookie aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.