Togi

Dbamy o to, by szyte przez nas togi prawnicze sprawdzały się nawet w najtrudniejszych sytuacjach w karierze prawnika. Dopilnowujemy, aby każda toga opuszczająca naszą pracownię była odpowiednio skrojona i zapewniała jak największy komfort, a także wyglądała dobrze nawet podczas wielogodzinnych posiedzeń.

Szyjemy togi adwokackie, ławnicze, prokuratorskie, sędziowskie oraz radcowskie. Każda toga szyta jest na indywidualne zamówienie. Dla większej wygody oferujemy wykonanie indywidualnego darmowego haftu na życzenie.​

Tropik

Popularny materiał, który ma łączyć stosunkowo niewysoką cenę z jak najlepszą jakością. Składa się w 45% z wełny i 55% elany (niektóre partie mogą składać się w 45% z wełny, 54% elany oraz zawierać 1% lycry).

Wełna Classic

Wełna classic łączy w sobie komfort oraz wytrzymałość. To najczęściej wybierany materiał na togi prawnicze. Jest to połączenie wełny oraz wysokiej jakości elany (50% wełny, 50% elany).

Wełna Elit

Jest to materiał wykonany w 100% z wysokoskrętnej wełny s120. Zalety togi z wysokoskrętnej wełny docenią przede wszystkim osoby, które mają porównanie z togami uszytymi z innych materiałów.

Jak zamówić?

Ponieważ togi szyte są indywidualnie na Państwa życzenie, zamówienie będzie można opłacić dopiero po przyjęciu przez nas zamówienia. Numer konta otrzymają Państwo od nas wraz z fakturą lub rachunkiem.
 
Przypominamy również, że ponieważ każda toga wykonywana jest na indywidualne zamówienie i według podanej przez Państwa specyfikacji, nie podlega ona standardowym zasadom zwrotu.